Facebook Twitter RSS

Uzavření pobočky knihovny v místní části Penčice (22. 11. - 6. 12. 2018)

Vážení čtenáři a uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na uzavření pobočky Městské knihovny v Přerově, v místní části Penčice z provozních důvodů, a to v termínu od 22. 11. do 6. 12. 2018.

Všechny výpůjčky knihovních dokumentů (knihy, časopisy), uskutečněné na této pobočce, budou uživatelům automaticky prodlouženy. Všichni uživatelé této pobočky, kteří mají platnou registraci, mohou navštívit ktérékoliv jiné pracoviště Městské knihovny v Přerově nebo jiné místní části a vypůjčit si další knihovní dokumenty.

Pobočka bude znovu otevřena ve čtvrtek 13. 12. 2018 v běžné provozní době.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.