Facebook Instagram Twitter RSS

Informace o bezpečnostních opatřeních pro návštěvníky knihovny

Vážení uživatelé a návštěvníci Městské knihovny v Přerově,

v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 9. 9. 2020 o povinném nošení ochranných prostředků dýchacích cest s platností od 10. 9. 2020 ve všech vnitřních prostorách budov mimo bydliště, žádáme všechny uživatele, aby od 10. 9. 2020 až do odvolání vstupovali do prostor knihovny pouze s ochrannými prostředky nosu a úst a dodržovali všechna platná nařízení včetně používaní dezinfekčních přípravků umístěných v prostorách pro veřejnost a dodržování bezpečných rozestupů od personálu knihovny i ostatních uživatelů.

Pravidla účasti na akcích pro školy i veřejnost pořádaných knihovnou budou až do odvolání rovněž realizována v souladu s platnými nařízeními MZ ČR nebo hygienických stanic, proto v zájmu bezpečnosti všech účastníků kulturních či vzdělávacích akcí Městské knihovny v Přerově žádáme o sledování všech mimořádných opatření a o jejich důsledné dodržování.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou s vámi!

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart