Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Příměstský tábor v knihovně aneb Indiánské léto

Hledáte vhodný program pro své děti na letní prázdniny? A co takhle je přihlásit na příměstský tábor, který pořádá na svém dětském oddělení Městská knihovna v Přerově? Pokud chcete, aby vaše děti zažily během letních prázdnin zábavný týden s pestrým a nabitým programem, neváhejte a přihlaste je!

Tábor je určen pro registrované uživatele přerovské knihovny ve věku 8 – 14 let a jeho kapacita je omezena maximálním počtem 20 zájemců. Takže neváhejte, rozhoduje pořadí podání přihlášky.

Není vaše dítě uživatelem naší knihovny? Nevadí, stačí, když mu vyřídíte průkazku do knihovny a může se tábora zúčastnit také!

Na táborníky čeká program v podobě celodenního výletu ke koním do Martinic u Holešova, celodenní turistický výlet, soutěž Lovci skalpů, indiánská stezka (sportovní a pohybové hry v přírodě i knihovně), rituální indiánské hry a rozloučení s táborem Tapa wanka yap. Ve dnech, kdy děti nebudou na výletě nebo v přírodě, bude pro ně připraven program plný her, soutěží nebo kreativního tvoření v prostorách půjčovny pro děti.

Příměstský tábor se uskuteční v termínu od 8. 7. do 12. 7. 2019, a to každý den v době od 8.00 do 16.00 hodin.

Cena za celý týden činí 1400 Kč/účastník. V této částce je zahrnuta strava (3x oběd, pitný režim, ovoce), jízdné, vstupné, pracovní materiál a kšiltovka, kterou si pak účastníci na památku odnesou domů. V případě celodenních výletů mimo Přerov nebude oběd zajištěn a dítě musí mít s sebou vlastní svačinu.

Pro bližší informace a přihlašování dětí se obraťte osobně na knihovnice půjčovny pro děti na Palackého ul. 1, telefonicky na číslech 581 334 076 popř. 724 519 662 nebo e-mailem na adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Přihlášky podávejte nejpozději do 21. 6. 2019.

Dokumenty ke stažení:

 

Příměstský tábor v knihovně aneb Indiánské léto

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty