Facebook Instagram Twitter RSS

Jak bezpečný je svět, ve kterém žijeme?

Zajímá vás, jak vidí současný svět bezpečnostní znalec a generál v záloze Ing. Andor Šándor, který je špičkovým odborníkem se schopností analyzovat mezinárodně bezpečnostní problematiku? V tom případě si nenechte ujít besedu s tímto uznávaným odborníkem, diplomatem a lektorem, po níž bude následovat prodej knih a autogramiáda. Autorem projektu je Bc. Anna Holubová.

Gen. Ing. Andor Šándor je bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby České armády. Je klíčovým znalcem v oblasti bezpečnostní politiky státu a rovněž mimořádným odborníkem na oblast bezpečnosti v mezinárodním měřítku. V Československu působil ve vedení generálního štábu armády. V letech 2001 a 2002 byl náčelníkem Vojenské zpravodajské služby, vojenské rozvědky, jež byla později začleněna do Vojenského zpravodajství. Od roku 2003 působí jako poradce a analytik v oblasti bezpečnosti,  věnuje se otázkám terorismu, bezpečnosti a krizového managementu. Je také autorem knih Jak přežít nejen teroristický útok, Čeká nás pohroma? a Planeta Země: Kruté místo k žití.

Beseda se uskuteční ve středu 2. října 2019 od 17.00 hodin ve velkém sále Klubu Teplo Přerov, Horní nám. 9.

Vstupné na místě 70 Kč, v předprodeji 50 Kč. Vstupenky lze zakoupit v půjčovně pro dospělé Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám. 36.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Jak bezpečný je svět, ve kterém žijeme? - beseda s Gen. Ing. Andorem Šándorem

(1 Hlasovat)

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem