Facebook Instagram Twitter RSS

Prázdninová soutěž pro luštitele osmisměrek „Turistické destinace“

Baví vás luštění a ze všeho nejradši máte hledání slov v osmisměrkách? Pak vám snad uděláme radost naší prázdninovou soutěží, v níž právě osmisměrky hrají hlavní roli! Pokud budete úspěšnými řešiteli, najdete v tajenkách názvy oblíbených zahraničních turistických destinací!

Každý prázdninový týden, a to pravidelně ve čtvrtek, se na internetové stránce www.knihovnaprerov.cz/osmismerky/ budou objevovat nové soutěžní osmisměrky. První zadání z celkového počtu devíti osmisměrek bude zveřejněno ve čtvrtek 4. července 2019.

Všechny soutěžní osmisměrky budou vystaveny na webu celé dva měsíce až do neděle 1. 9. 2019, kdy bude celá soutěž ukončena. Do této doby budete moci hromadně zaslat všechny tajenky, a to na knihovní e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Po ukončení soutěže budou vylosováni tři nejúspěšnější luštitelé osmisměrek, kteří budou odměněni jedním ze tří cestopisů populárního cestovatele Ladislava Zibury – Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii; 40 dní pěšky do Jeruzaléma nebo Pěšky mezi buddhisty a komunisty. Ti výherci, kteří nebudou uživateli naší knihovny, získají navíc bezplatnou registraci do 29. února 2020.

Přejeme vám krásné léto a mnoho zábavy při luštění!

Prázdninová soutěž pro luštitele osmisměrek - Turistické destinace

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

(1 Hlasovat)

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem