Facebook Twitter RSS

Rychlost a postřeh – to je hra Duch!

Duch je bleskurychlá, svižná a jednoduchá hra založená na postřehu. Můžete si ji zahrát ve dvou, ale také až v osmi hráčích. Vaším úkolem je být co nejrychlejší a nejbystřejší a ukořistit ze stolu ten správný předmět. Ale pozor – není to vždy tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá!

Hru Duch hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 5. dubna 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Facebook - Herní klub Háčko

Herní klub Háčko