Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

Beseda a autorské čtení se spisovatelem Martinem Reinerem

Dalším představitelem současné domácí literární tvorby, který přijal naše pozvání na besedu a autorské čtení do přerovské knihovny, je spisovatel Martin Reiner. Tento významný organizátor kulturního života, který se dlouhodobě zajímá o život a dílo básníka Ivana Blatného, představí na besedě spojené s autogramiádou své knihy a povypráví o svém profesním i osobním životě.

Martin Reiner (1964, Brno) je český básník, prozaik a nakladatel, dříve známý také jako Martin Pluháček. Šest let strávil na vojenských školách a osm měsíců ve vězení. Po propuštění vystřídal různá zaměstnání, od referenta v taneční škole přes doručovatele tisku až po majitele nakladatelství Petrov v letech 1992-2005, které v roce 2006 nahradil menším brněnským nakladatelstvím Druhé město.

Vydal básnické sbírky Relata referoPoslední rokDecimyTání chůze, Staré a jiné časyPohled z kavárny v Bath, Hubená stehna Twiggy a Nové decimy, novelu Lázně, výbor fejetonů Plachý milionář přichází, román Lucka, Maceška a já, knihu pro děti Tři tatínci a maminka a soubor povídek Jeden z milionu. V roce 2014 vydal šestisetstránkový román o Ivanu Blatném nazvaný Básník, s nímž zvítězil v anketě Kniha roku Lidových novin a za něhož dostal Cenu Josefa Škvoreckého a Magnesii Literu 2015.

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 25. dubna 2019 od 17.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem pobočky je počet účastníků přednášky omezen.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Beseda a autorské čtení se spisovatelem Martinem Reinerem


Přihláška na besedu

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty