Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

MS Excel 2016 pro mírně pokročilé

Městská knihovna v Přerově zve všechny zájemce do počítačového kurzu pro mírně pokročilé uživatele, kteří si chtějí prohloubit své znalosti práce s tabulkovým editorem MS Excel 2016. Kurz volně navazuje na pořádaný kurz Základy práce s tabulkovým editorem Microsoft Excel.

Pro absolvování kurzu pro mírně pokročilé není podmínkou absolvování kurzu pro začátečníky, ale u účastníků se předpokládají základní znalosti s prací s tabulkovým editorem Microsoft Excel. Účastník vzdělávacího kurzu si rozšíří znalosti v tvorbě tabulek a využívání dalších funkcí, bude zvládat ukládání souborů s tabulkami na externí datová zařízení a jejich posílání e-mailem. Veškerá teoreticky probíraná témata budou zároveň prakticky procvičována. Každý účastník kurzu dostane k dispozici svůj notebook.

Obsah kurzu:

  1. lekce - opakování základních znalostí MS Excel, formátování buněk a tabulky, adresování buněk, základní vzorce (SOUČET, PRŮMĚR, MAXIMUM, MINIMUM)
  2. lekce - vzorce a funkce MS Excel I. - kopírování vzorců v rámci tabulky, další funkce - podmínky, zaokrouhlování, datumové a další matematické funkce
  3. lekce - vzorce a funkce MS Excel II. - provázanost buněk mezi jednotlivými listy, podmíněné formátování
  4. lekce - tvorba grafů a jejich vkládání do tabulek Excel, práce s vytvořenými dokumenty - ukládání dokumentů na externí zařízení (USB flash disk), posílání dokumentů elektronickou poštou (podmínkou vlastní e-mailová adresa)
  5. lekce - shrnutí znalostí, opakování probraných témat, dotazy, diskuse

Počítačový kurz bude probíhat vždy ve středu (5 lekcí) v termínech 27. 3. do 24. 4. 2019, a to v době od 16.00 do 18.00 hodin v učebně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36. Celý kurz se uskuteční pouze v případě naplnění minimálním počtem 7 účastníků.

Cena za celý kurz činí 200 Kč, pro uživatele Městské knihovny v Přerově s platnou registrací činí cena 100 Kč. Poplatek za kurz bude vybrán na první lekci, tj. 27. 3. 2017. Poplatky za neabsolvované lekce se nevracejí.

Na kurz se můžete přihlásit prostřednictvím formuláře na konci stránky nebo ve studovně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám 211/36, popř. na telefoním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.


Kapacita každého kurzu je omezena maximálním počtem 9 účastníků, aby měl každý účastník k dispozici potřebnou výpočetní techniku. Proto neváhejte a přihlaste se včas.

Těšíme se na vaši účast a při školení přejeme mnoho úspěchů.

Počítačové kurzy - MS Excel 2016 pro mírně pokročilé


Příhláška na výukový kurz

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

 

 

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty