Facebook Twitter RSS

Vybuduj to nejlepší království ve hře Kingdomino!

Chcete si alespoň na chvíli vyzkoušet roli panovníka a vybudovat sis své vlastní království? S rychlou rodinnou hrou Kingdomino pro 2 až 4 hráče máte jedinečnou příležitost!

V centru dění stojí váš hrad, kolem kterého postupně umisťujete destičky s různým terénem (pole, les, louka, bažina apod.) a s různým počtem bodů. Na konci hry přijde na řadu hodnocení, při němž se souvislé plochy daného terénu násobí počtem vyobrazených zlatých korunek. Vítězí hráč s nejvyšším počtem bodů, který vystavěl to nejlepší království!

Kingdomino hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 15. března 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Vybuduj to nejlepší království ve hře Kingdomino!

Nejlepší knihy dětem