Kulturní akademie knihovny – Albert Einstein

Březnové setkání Kulturní akademie knihovny bude věnováno nejvýznamnějšímu vědci 20. století Albertu Einsteinovi. Připomeneme si jeho dětství, studentská léta, zaměstnání a největší vědecké úspěchy. Vyprávět si budeme o nejbližší rodině – manželkách i dětech a také o zálibách a přátelích tohoto geniálního vědce.

Dozvíte se, co mu dělalo radost a co jej naopak velmi trápilo. Víte, za co mu byla udělena Nobelova cena, proč byl sledován FBI nebo kdo mu nabídl úřad prezidenta? Pokud vás zajímá životní příběh této neobyčejné osobnosti, přijměte srdečné pozvání na březnové setkání Kulturní akademie knihovny.

Přednáška se uskuteční v pondělí 25. března 2019 od 13.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám. 36.

Přihlásit se na ni můžete ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Účastníkem Kulturní akademie knihovny se může stát každý senior ve věku 60+. Všechny přednášky v rámci Kulturní akademie knihovny jsou bezplatné.

Počet účastníků akademie je vzhledem k prostorovým možnostem učebny omezen, proto neváhejte a přihlaste se včas.

Těšíme se na Vaší účast!

Kulturní akademie knihovny - březen 2019

Přihláška na akci

Jméno:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.