Facebook Twitter RSS

Hrajeme Ubongo aneb Hurá za diamanty!

Láká vás tajemný svět šamanů ukrytých hluboko v daleké džungli? Chcete se vydat na cestu, na jejímž konci čekají ukryté diamanty? Pak neváhejte a přijďte si s námi do „Háčka“ zahrát báječnou hru Ubongo!

Ubongo baví malé i velké hráče již řádku let. Tato rodinná hra je určena všem nadšencům do nejrůznějších skládaček a hlavolamů. Naplno v ní využijete svou logiku, rychlost i strategické myšlení a navíc se potěšíte jejím krásným grafickým zpracováním.

Hra je vhodná pro všechny, které nebaví studování složitých a dlouhých pravidel, protože její princip je velmi jednoduchý. Úkolem každého hráče je v devíti kolech poskládat obrazec z barevných dílků a vzít si drahokam, a to vše dřív, než se přesypou hodiny! Vyhrává hráč s nejcennější sbírkou drahých kamenů, a nemusí to vždy být ten nejrychlejší! Pokud jste se s Ubongem ještě neseznámili a neznáte jeho pravidla, rozhodně nevěšte hlavu a nenechte se od hry odradit – v klubu vám vše ochotně vysvětlíme a objasníme.

Ubongo hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 8. března 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Hrajeme Ubongo aneb Hurá za diamanty!

Nejlepší knihy dětem