Facebook Twitter RSS

Beseda se spisovatelkou Lenkou Chalupovou v Penčicích

Městská knihovna v Přerově – pobočka v místní části Penčice ve spolupráci s Místním výborem v Penčicích zve všechny zájemce na besedu se známou přerovskou spisovatelkou Lenkou Chalupovou, která posluchačům představí svou literární tvorbu včetně nejnovější knihy s názvem Liščí tanec.

Lenka Chalupová se narodila 4. 2. 1973 v Přerově, kde dosud žije. Vystudovala žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pracovala jako novinářka v týdeníku, v deníku i v televizi. V současné době je tiskovou mluvčí Přerova. Miluje psaní, čtení, hudbu, divadlo, film, historii a výtvarné umění. Vydala tyto knihy:  Neříkej mi vůbec nic (2004 – román), Vosí hnízda (2009 – detektivka), Utopená (2013 – detektivka), Pomněnkové matky (2014 – detektivka), Ledové střepy (2015 – román), Tyrkysové oko (2016 – detektivka), Ptačí žena (2017 – psych. román) a Liščí tanec (2018 – psych. román) – šest posledně jmenovaných knih v Nakladatelství ČAS.

Beseda se spisovatelkou se uskuteční v úterý 19. března2019 od 17.00 hodin v v budově knihovny v Penčicích, Rohová 1/124.

Účast je pro všechny návštevníky zdarma.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Beseda se spisovatelkou Lenkou Chalupovou

Nejlepší knihy dětem