Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

Slavíme Den pro dětskou knihu

Holky, kluci, rodiče! Po roce je tu zase Den pro dětskou knihu a my vás u této příležitosti zveme na dětské oddělení Městské knihovny v Přerově, kde bude první prosincovou sobotu po celé dopoledne připraven pro všechny návštěvníky bohatý program a na své si přijde skutečně každý.

Den pro dětskou knihu zahájíme na dětském oddělení v 9.00 hodin, kdy bude pro děti připravena spojovačka s vybarvováním, adventní test, tvořivá dílnička s vyráběním ozdob na stromeček a zábavné společenské hry. Za splnění všech těchto aktivit bude na děti čekat sladká odměna.

Nejen starší děti a jejich rodiče pak budou moci v knihovně strávit čas vlastnoruční výrobou vánoční dekorace na stůl pod vedením floristky Kristýny Janáčkové. S sebou si přineste pouze keramickou nebo plastovou nádobu či květináč o průměru asi 13 cm, ostatní potřebný materiál bude k dispozici na místě za cca 80 Kč. Složitosti práce se rozhodně bát nemusíte, výrobek totiž lehce zvládnou i méně zruční návštěvníci.

Den pro dětskou knihu se koná v sobotu 1. prosince 2018 v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1 od 9.00 hodin, kdy bude pro děti již přichystán program na soutěžních stanovištích. Kreativní tvoření vánoční dekorace pak přijde na řadu v 9.30 hodin. Celá akce potrvá na dětském oddělení do 12.00 hodin.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Den pro dětskou knihu - půjčovna pro děti


Přihláška na akci

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty