Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Ovládání PC s Windows 10 pro mírně pokročilé

Městská knihovna v Přerově zve opět všechny zájemce do počítačového kurzu pro mírně pokročilé uživatele, kteří si chtějí prohloubit své znalosti práce s operačním systémem Windows 10.

Kurz navazuje na pořádaný kurz Základy ovládání PC s Windows 10 pro začátečníky. Pro absolvování kurzu pro mírně pokročilé není podmínkou absolvování kurzu pro začátečníky, ale u účastníků se předpokládají základní znalosti práce s operačním systémem Windows 10. Účastníci vzdělávacího kurzu si prohloubí znalosti při užívaní základních integrovaných aplikací - Průzkumník, WordPad. Podrobně se naučí práci se souborových systémem Windows 10 a používání externích paměťových médií - USB flash disk a další. Naučí se instalovat některé aplikace, zkontrolovat aktualizace Windows 10 a jeho zabezpečení. Prohloubí si znalosti uživatelských nastavení prostředí Windows 10. Veškerá teoreticky probíraná témata budou zároveň prakticky procvičována. Každý účastník kurzu dostane k dispozici svůj notebook.

Obsah kurzu:

  1. lekce - prohloubení znalostí práce v integrovaných aplikacích Windows 10 - Průzkumník, WordPad
  2. lekce - souborový systém Windows 10 a práce s USB flash diskem
  3. lekce - instalace aplikací, aktualizace systému Windows 10 a zabezpečení systému
  4. lekce - rozšířené úpravy nastavení Windows 10 a práce s ovládacími panely
  5. lekce - shrnutí znalostí, opakování probraných témat, dotazy, diskuse

Počítačový kurz bude probíhat vždy v pondělí (5 lekcí) v termínu od 5. 11. do 3. 12. 2018, a to v době od 9.00 do 11.00 hodin v učebně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36. Celý kurz se uskuteční pouze v případě naplnění minimálním počtem 7 účastníků.

Cena za celý kurz činí 200 Kč, pro uživatele Městské knihovny v Přerově s platnou registrací činí cena 100 Kč. Poplatek za kurz bude vybrán na první lekci, tj. 5. 11. 2018. Poplatky za neabsolvované lekce se nevracejí.

Na kurz se můžete přihlásit prostřednictvím formuláře na konci stránky nebo ve studovně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám 211/36, popř. na telefoním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.


Kapacita každého kurzu je omezena maximálním počtem 9 účastníků, aby měl každý účastník k dispozici potřebnou výpočetní techniku. Proto neváhejte a přihlaste se včas.

Těšíme se na vaši účast a při školení přejeme mnoho úspěchů.

Počítačové kurzy - Ovládání PC s Windows 10 pro mírně pokročilé


Přihláška na kurz

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

 

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty