Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Twitter RSS

Logo knihovny

Trénink paměti – otevřená lekce pro veřejnost

Zajímá vás, jak vypadá trénink paměti? Rádi byste se dozvěděli pár užitečných tipů, jak sami efektivně procvičovat svou paměť? V tom případě navštivte jednorázovou lekci tréninku paměti pod vedením certifikované trenérky paměti Pavlíny Dočkalíkové, která bude mimořádně otevřená pro veřejnost!

Pokud vás trénink paměti láká, ale stále váháte, zda se příště přihlásit do celého kurzu trénování paměti, přijďte si nejdříve vyzkoušet naši ukázkovou lekci. Seznámíte se na ní s některými jednoduchými cviky, pomocí kterých budete moci svou paměť trénovat. Možná budete překvapeni, jakými jednoduchými mnemotechnikami si lze zapamatovat i velmi složité věci.

Ukázková lekce bude tematicky zaměřena na sté výročí vzniku Československé republiky. Procvičování bude probíhat v příjemné atmosféře formou zábavných her a cvičení a každý účastník může pracovat dle vlastního tempa. Lekce je určena všem bez rozdílu věku.

Přednáška se uskuteční v úterý 30. října 2018 v 17.00 hodinpřednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem pobočky je počet účastníků přednášky omezen.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 Trénink paměti - přednáška Pavlíny Dočkalíkové


Přihláška na přednášku

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty