Kambodža, Laos & Thajsko

Cestovatelé Alena a Jirka Márovi putovali 40 dní po Indočíně. V pestré projekci vám představí nádherné barevné chrámy, exotickou přírodu i život obyčejných lidí. Dozvíte se, jaké má člověk pocity při jízdě na slonovi nebo když vám na hlavu skočí opice. Překvapí vás unikátní tržiště na kolejích nebo vodních kanálech. Zjistíte, co všechno se dá vyrobit z krokodýla, jak chutnají pečení pavouci nebo k čemu slouží pálenka z jedovatého hada. Poznáte život dlouhokrkých žen a překvapí vás povinnost mužů zaplatit rodičům za budoucí manželku. Při líčení historek z putování Indočínou se poučíte i pobavíte.

Jiří Mára je autorem dvaceti cestopisných knih a dokumentárních filmů z různých koutů světa. Více informací naleznete na www.jirkamara.cz

Beseda se uskuteční ve středu 28. listopadu 2018 od 17.00 hodin ve velkém sále Klubu Teplo Přerov, Horní nám. 9.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Kambodža, Laos, Thajsko - beseda s Jiřím Márou