Facebook Twitter RSS

Keňa v románech – beseda se spisovatelkou Hanou Hindrákovou

Spisovatelka Hana Hindráková si Keňu zamilovala natolik, že se tam stále vrací. Keňa se stala inspirací pro její knihy Děti nikoho, Karibu Keňa, Dobrovolnice a Očarovaná. Během přednášky se přenesete do exotické Keni prostřednictvím fotografií, videa, autorčina vyprávění a úryvků z jejích knih. Součástí besedy bude i prodej originálních afrických šperků, které vyráběly ženy z nairobských chudinských čtvrtí.

Beseda se spisovatelkou se uskuteční v úterý 23. října 2018 v 17.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem učebny je počet účastníků přednášky omezen.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Keňa v románech – beseda se spisovatelkou Hanou Hindrákovou

Přihláška na přednášku

Jméno:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.