Facebook Twitter RSS

Prodej vyřazených knih

Máme tu první prodej vyřazených knih po letní prázdninové přestávce. V Městské knihovně v Přerově jsme opět připravili tradiční prodej vyřazených a opotřebovaných knih a časopisů z našeho knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih  si budete moci jako vždy odkoupit za symbolický poplatek 5 Kč a časopisy za 2 Kč.

Vybrané obrazové publikace mohou být prodávány za částku vyšší, a to v rozmezí 10 až 60 Kč.

Pokud tedy sháníte nějaký starší titul do své domácí knihovničky nebo prostě jen chcete udělat malou radost sobě či někomu z vašich blízkých, neváhejte a přijďte se za námi podívat.

Prodej vyřazených knih se uskuteční ve čtvrtek 6. září 2018 v době od 8:00 do 17:00 hodinsuterénu Městské knihovny v Přerově (boční vchod od Žerotínova nám. 36).

Těšíme se na Vaši návštěvu.

(1 Hlasovat)