Facebook Twitter RSS

Francie - beseda s Jaroslavem Jarošem

Vydejte se s námi v březnu prostřednictvím další cestopisné besedy do Francie, která je díky své krásné přírodě, bohaté historii i okouzlující architektuře každoročně hojně navštěvovaným cílem turistů z celého světa.

Jaroslav Jaroš při promítání svého videa a řady fotografií seznámí posluchače se svým putováním touto jedinečnou zemí, při kterém stihl navštívit Remeš, Rouen, vyloďovací pláže, Bretaň, Lurdy, Carcassone i Provance (Nimes, Arles, Avignon, jeskyně Demoiselles a kaňon Verdon).

Přednáška se uskuteční ve středu 21. března 2018 od 17.00 hodin ve velkém sále Klubu Teplo Přerov, Horní nám. 9.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Francie - beseda s Jaroslavem Jarošem

(1 Hlasovat)