Beseda se spisovatelkou Ivankou Devátou

Vzpomínky na životní lásky, zábavné historky, postřehy a příběhy z hereckého, spisovatelského, ale i osobního života, navíc okořeněné jedinečným stylem humoru – to vše nabídne posluchačům březnová beseda s Ivankou Devátou.

Ivanka Devátá (1935) je česká herečka a spisovatelka. Dětství strávila v Brně, po maturitě na plzeňském gymnáziu absolvovala studium herectví na DAMU, poté byla třicet čtyři let členkou pražského Realistického divadla. Hrála ve filmech a seriálech, jejím prvním manželem byl herec Miloš Hlavica, druhým herec Josef Vinklář. Po odchodu z divadla publikovala 14 knih, v roce 2012 získala cenu Františka Filipovského za celoživotní mistrovství v dabingu.

Beseda se uskuteční v úterý 6. března 2018 od 18.30 hodin ve velkém sále Klubu Teplo Přerov, Horní nám. 9.

Vstupné na místě 70 Kč, v předprodeji 50 Kč. Vstupenky lze zakoupit v půjčovně pro dospělé Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám. 36.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Beseda se spisovatelkou Ivankou Devátou