Povídejme si – tentokrát o rodičích a dětech

Na dalším setkání s přerovskou kinezioložkou Alenou Řehořovou z cyklu „Povídejme si“, tentokrát zaměřeném na téma rodiče a děti, nebudeme hledat nějaký univerzálně fungující návod na dobrý vztah, ale zkusíme se společně zamýšlet nad výchovou dětí a nad tím jací jsme rodiče, jak spolu rodiče a děti vzájemně komunikují a jak spolu mluvit a domluvit se. Společně popřemýšlíme také nad tím, co může pomoci podpořit lepší vztah mezi rodiči a dětmi.

Přednáška se uskuteční v čtvrtek 15. února 2018 v 17.00 hodinpřednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem učebny je počet účastníků přednášky omezen, proto se nezapomeňte včas přihlásit.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Beseda s Alenou Řehořovou

Přihláška na přednášku