Základy práce s MS Excel 2016

Městská knihovna v Přerově zve všechny zájemce do dalšího počítačového kurzu pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit se základy práce s tabulkovým editorem MS Excel 2016. Vzhledem ke skutečnosti, že je o námi nabízené vzdělávací kurzy velký zájem, nezapomeňte se včas přihlásit!

Absolventi kurzu budou schopni mj. vytvořit jednoduchou tabulku se základními vzorci a naučí se vytvořené tabulky ukládat do složky umístěné v počítači. Veškerá teoreticky probíraná témata budou zároveň prakticky procvičována. Každý účastník kurzu dostane k dispozici svůj notebook.

Obsah kurzu:

1. lekce - základní ovládání a vysvětlení jednotlivých částí tabulkového editoru MS Excel, základní editace tabulky, formátování buněk a tabulek, ohraničení
  2. lekce - kopírování obsahu buněk, absolutní a relativní adresování buněk, odkazy na jiné buňky, základy výpočtů
  3. lekce - základní vzorce a funkce v MS Excel - součet obsahu buněk, průměr, počet, maximum, minimum
  4. lekce - ukládání tabulek na USB Flash disk, vytvoření nového dokumentu, otevření a uložení dokumentu na USB flash disk
  5. lekce - shrnutí znalostí, opakování probraných témat, dotazy, diskuse

Počítačový kurz bude probíhat vždy v pondělí (5 lekcí) v termínu od 5. 2. do 5. 3. 2018, a to v době od 16.00 do 17.30 hodin v učebně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36. Celý kurz se uskuteční pouze v případě naplnění minimálním počtem 7 účastníků.

Cena za celý kurz činí 200 Kč, pro uživatele Městské knihovny v Přerově s platnou registrací činí cena 100 Kč. Poplatek za kurz bude vybrán na první lekci, tj. 5 2. 2018. Poplatky za neabsolvované lekce se nevracejí.

Na kurz se můžete přihlásit prostřednictvím formuláře na konci stránky nebo ve studovně Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám 211/36, popř. na telefoním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Kapacita každého kurzu je omezena maximálním počtem 9 účastníků, aby měl každý účastník k dispozici potřebnou výpočetní techniku. Proto neváhejte a přihlaste se včas.

Těšíme se na vaši účast a při školení přejeme mnoho úspěchů.

Počítačové kurzy - MS Excel 2016 pro začátečníky

Jméno:*