Beseda se spisovatelkou Lenkou Chalupovou - Místní knihovna Žeravice

Městská knihovna v Přerově – pobočka v místní části Žeravice ve spolupráci s Místním výborem Žeravice zve všechny zájemce na besedu se známou přerovskou spisovatelkou Lenkou Chalupovou, která posluchačům představí svou literární tvorbu včetně nejnovější knihy s názvem Ptačí žena.

Beseda se spisovatelkou se uskuteční v sobotu 20. ledna 2018 od 17.00 hodin v budově knihovny v Žeravicích, Na Návsi 40/100.

Vstupné je pro všechny návštěvníky zdarma.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Beseda se spisovatelkou Lenkou Chalupovou - Místní knihovna Žeravice