Využijte svého práva na preventivní prohlídky

Přednáška s názvem "Využijte svého práva na preventivní prohlídky" si klade za cíl apelovat na zdravou populaci žen a mužů a upozornit je, aby nezapomínali na prevenci. Posluchači na přednášce získají přehled o výskytu karcinomu prsu v ČR, informace o způsobech léčby nebo o preventivním screeningovém programu a kontakty na akreditovaná mamodiagnostická centra. Návštěvníci budou mít po přednášce rovněž možnost vyzkoušet si správné samovyšetření prsu na fantomovém modelu, kde jsou nasimulovány bulky.

Přednáškou provede posluchače Karla Otavová, koordinátorka Mamma HELP centra v Přerově a Olomouci. Mamma HELP je organizace, kde ženy pomáhají ostatním pacientkám na základě vlastní zkušenosti s nemocí. Prostřednictvím přednášky tak budou mít posluchači jedinečnou možnost popovídat si se ženou, která si stejným onemocněním prošla.

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 9. listopadu 2017 v 17.00 hodinpřednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově náměstí 36.

Vstupné 20 Kč, uživatelé Městské knihovny v Přerově s platnou registrací mají vstup zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem učebny je počet účastníků přednášky omezen max. počtem 25 osob.

Přihlásit se můžete osobně ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Využijte svého práva na preventivní prohlídky - přednáška s Karlou Otavovou

Přihláška na přednášku