Numerologická školička

Chcete se dozvědět, co vše lze vyčíst z čísel, např. jaký je jejich význam, do jaké míry ovlivňují člověka na jeho životní cestě, které údaje obsahuje numerologická mřížka či jakou charakteristikou se vyznačují konkrétní jména a příjmení? Přihlaste se proto do Numerologické školičky „Numeroempatie“ Dagmar Halotové, v níž se zajímavou formou dozvíte všechny odpovědi na své otázky.

Co k tomu budete potřebovat? Pouze poznámkový blok, psací potřeby, a především chuť přijít a něco nového se dozvědět.

Numerologická školička bude probíhat dva dny po pěti hodinách, a to 18. 4. 2015 a 2. 5. 2015 od 10.00 do 15.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově. Cena kurzu činí 1400 Kč, přičemž v této částce jsou zahrnuta také studijní skripta.

Více bližších informací se dozvíte na internetové stránce Dagmar Halotové www.numerologie-hadanka.cz.

Do numerologické školičky se můžete přihlásit přímo na e-mailové adrese lektorky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na jejím telefonním čísle 605 789 097.

Vzhledem k omezené kapacitě 10 míst je přihlášení předem nutné. Celý kurz se uskuteční pouze za předpokladu, že se přihlásí minimálně 5 účastníků.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Numerologická školička