Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Zábavné prázdniny s knihovnou

Letní prázdniny jsou zanedlouho tady, a tak je ten správný čas začít se poohlížet po nějaké prima zábavě, kterou zaplníte svůj volný čas! Máme pro vás jeden tip - rozhodně nezůstávejte doma, ale vezměte své kamarády a vydejte se za námi do knihovny! Zajímá vás, co jsme si pro vás v půjčovně pro děti na celé léto připravili?

V případě, že máte šikovné ruce a rádi pořád něco nového vyrábíte a hledáte nápady, určitě si přijdete na své v rámci našich tvořivých dílen, ve kterých si můžete za pomoci barev na textil a rozmanitých šablon ozdobit módní a zároveň praktický vak na záda! Postačí, když si s sebou do knihovny přinesete jen dobrou náladu a chuť tvořit, veškerý materiál bude k dispozici na místě. Výroba vaku je pro všechny uživatele knihovny s platnou registrací zdarma, pro neregistrované zájemce je zpoplatněna částkou 50 Kč. 

Po celé týdny pak budou pro dětské návštěvníky připraveny také nejrůznější vystřihovánky, omalovánky, testy, kvízy i rébusy nebo obří piškvorky a samozřejmě také oblíbený stolní fotbálek. Pořádně rozhýbat své tělo budete mít příležitost i u populárního XBOXu a nudit se rozhodně nebudete ani u bohaté nabídky her virtuální reality!

A konečně nadšence do deskovek potěší velký výběr nejrůznějších společenských stolních her, které si můžete s kamarády zahrát přímo v knihovně nebo vypůjčit domů.

Nezapomeňte ani na to, že půjčovna pro děti rozšiřuje během letních prázdnin svoji provozní dobu, takže nás můžete navštívit i v dopoledních hodinách nebo ve středu!

Těšíme se na vás a přejeme krásné prázdniny!

Pondělí 8.00–16.00
Úterý 8.00–16.00
Středa 8.00–16.00
Čtvrtek 8.00–16.00
Pátek 8.00–16.00

 

Zábavné prázdniny s knihovnou

 

 

 

 

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty