Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

S knížkou do života - pohádka "Hrnečku, vař!" s interaktivním čtením

Také na jaře pokračujeme v Městské knihovně v Přerově v projektu Bookstart - S knížkou do života, v rámci něhož opět uskutečníme setkání určená pro rodiče s dětmi ve věku od 2 do 4 let. Tématem dubnového setkání bude oblíbená klasická pohádka „Hrnečku, vař!“. Obsahem bude její interaktivní čtení s vizuálním doprovodem a následné střídání různorodých aktivit formou stanovišť. Prostřednictvím nenáročných a zábavných úkolů bude u dětí přirozeně podporován jejich psychomotorický rozvoj a umožněna interakce s ostatními dětmi. V druhé polovině lekce se mohou děti věnovat hraní a pohybu v příjemném a podnětném prostředí knihovny. 

Bookstart - S knížkou do života je mezinárodní projekt na podporu čtenářství od nejútlejšího věku dítěte. Cílem programu v rámci tohoto projektu je rozvíjet u dětí nejen jejich čtenářskou pregramotnost a motivaci ke čtení, podpořit pohybové, hudební a tvořivé schopnosti, ale také rozvíjet cenný sociální kontakt s vrstevníky. Připraveno pro Vás máme interaktivní čtení pohádek a řadu dalších činností, z nichž můžete čerpat inspiraci pro Vaše další aktivity. Ukážeme Vám také, co vše v knihovně najdete, a poradíme Vám s výběrem knih pro Vaše děti.

Setkání se uskuteční ve středu 24. dubna 2024 od 9.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.
 
Vstupné je pro všechny účastníky zdarma.
 
Vzhledem k prostorovým možnostem půjčovny pro děti je kapacita akce omezena. Na akci se předem přihlaste prostřednictvím níže uvedeného formuláře, osobně v Městské knihovně v Přerově, na telefonním čísle 581 334 076 nebo na e-mailové adrese deo@knihovnaprerov.cz
 

Těšíme se na vaši návštěvu. 

Pohádka Hrnečku, vař!


Přihláška na akci

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty