Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Vánoční hvězdy a zvonečky - OBSAZENO!

Máte rádi na vánočním stromečku háčkované ozdoby? Přijďte si k nám vlastnoručně vyrobit krásnou dekoraci v podobě vánočních hvězd a zvonečků na jednorázovou lekci háčkování pod vedením lektorky Marcely Voštinkové! 

Co je to vlastně háčkování? Háčkování je způsob výroby textilie, při kterém je používána háčkovací jehla, s jejíž pomocí se svazují nitěná očka. Háčkování se provozuje jako řemeslo, případně jako koníček, a jedná se o velmi populární a snadno dostupný způsob výroby vlastních doplňků - ať už módních nebo praktických do domácnosti. Háčkování pomáhá vyčistit myšlenky, snižuje stres a přirozeně rozvíjí zručnost. 

Lekce je určena pro mírně pokročilé, kteří mají s háčkováním základní zkušenosti. Veškeré potřebné materiály a pomůcky budou k dispozici na místě. 

Lekce háčkování se uskuteční ve čtvrtek 30. 11. 2023 v době od 16.00 do 19.00 hodin. Kapacita lekce je omezena maximálním počtem 10 účastníků. Otevření lekce je podmíněno minimálním počtem 7 osob.

Finanční podmínky: cena lekce 250 Kč/účastník. Cena je splatná v den konání lekce. V ceně je zahrnutý veškerý potřebný materiál.

Na lekci se předem přihlaste prostřednictvím formuláře na konci stránky, osobně v Městské knihovně v Přerově na Žerotínově nám. 36, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese propagace@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši účast.

Vánoční hvězdy a zvonečky


Přihláška na lekci

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovního řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané vzdělávací akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty