Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

S knížkou do života - Aromaterapie pro děti

Aromaterapie je voňavá cesta ke zdraví, kterou znalo lidstvo již před 5 000 lety. Dokáže být nápomocná při prevenci a léčbě různých somatických nemocí (např. virová onemocnění, nachlazení, ekzémy, lupénky...) a také duševních obtíží. 

Vůně svým kouzelným složením dokáže podpořit naše zdraví. Zajímá vás, jak lze pečovat o zdraví svých dětí prostřednictvím aromaterapie jakožto jedné z metod alternativní medicíny? Veronika Jurečková vám do ní ráda pomůže nahlédnout a dá vám přičichnout si k jejímu kouzlu. V rámci besedy bude rovněž možné zmiňované éterické oleje zakoupit.
 
Bookstart - S knížkou do života je mezinárodní projekt na podporu čtenářství od nejútlejšího věku dítěte. V rámci tohoto projektu pořádáme zajímavé přednášky s odborníky na aktuální témata, které jsou primárně určeny pro rodiče s nejmenšími dětmi ve věku do 2 let.
 
Beseda se uskuteční ve středu 29. listopadu 2023 od 9.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.
 
Vstupné je pro všechny účastníky zdarma. 
 
Vzhledem k prostorovým možnostem půjčovny pro děti je kapacita akce omezena. Na besedu se předem přihlaste prostřednictvím níže uvedeného formuláře, osobně v Městské knihovně v Přerově, na telefonním čísle 581 334 076 nebo na e-mailové adrese deo@knihovnaprerov.cz
 

Těšíme se na vaši návštěvu. 

Aromaterapie pro děti


Přihláška na besedu

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty