Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Jak na tablet a chytrý telefon pro začátečníky - ZRUŠENO!

Seminář je z důvodu onemocnění lektora zrušen! Omlouváme se a děkujeme za pochopení!

Je vám 65 a více let? Zdarma vás naučíme, jak správně ovládat tablet nebo chytrý telefon a jak se bezpečně pohybovat na internetu. Nezisková organizace Moudrá Sovička z. s. ve spolupráci s Městskou knihovnou v Přerově pořádají seminář pro seniory Jak na tablet a chytrý telefon pro začátečníky.

Na semináři na účastníky čeká jak teorie, tak praktické ukázky. Dozví se důležité informace např. o základním nastavení zařízení, o rozdílu mezi Wi-Fi a SIM kartou nebo o tom, jak tablet/telefon vhodně využívat. Prakticky si ukáží, jak používat fotoaparát a galerii, jak vyhledávat na internetu nebo využívat mapy. Seznámí se také se speciálními aplikacemi pro seniory a prostor bude věnován i dotazům účastníků. 

Seminář/školení se uskuteční ve středu 27. 9. 2023 v době od 8.30 do 12.30 hodin. Kapacita školení je omezena maximálním počtem 15 účastníkůSeminář je pro všechny účastníky zdarma.

Na seminář si s sebou přineste dostatečně nabité vlastní zařízení - chytrý telefon nebo tablet.

Na seminář se předem přihlaste prostřednictvím formuláře na konci stránky, osobně v Městské knihovně v Přerově na Žerotínově nám. 36, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese propagace@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši účast.

Jak na tablet a chytrý telefon


Přihláška na seminář

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovního řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané vzdělávací akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty