Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Prázdninové radosti - fotosoutěž

Zachycujete rádi jedinečné momenty prostřednictvím fotoaparátu nebo mobilního telefonu? Pak neváhejte a zapojte se do naší velké fotosoutěže s názvem „Prázdninové radosti“. Ať už budete letní měsíce trávit jakkoli, kdekoli a s kýmkoli, zvěčněte okamžiky, které vám udělaly největší radost a vykouzlily úsměv na tváři, a podělte se o ně s námi!

Pravidla soutěže:

Do soutěže se můžete zapojit ve dvou věkových kategoriích - do 15 let a od 16 let výše. Každý účastník může do soutěže zaslat maximálně jeden snímek v elektronické podobě. K fotografii je třeba uvést jméno a příjmení, věk, telefonický kontakt (nebo kontakt zástupce) a číslo čtenářské registrace, pokud je autor snímku uživatelem Městské knihovny v Přerově. K fotografii rovněž připojte krátký a výstižný popisek. Snímky v elektronické podobě zasílejte do 31. 8. 2023 na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Po ukončení soutěže budou odměněni autoři tří nejvydařenějších a nejzajímavějších soutěžních fotografií v obou věkových kategoriích (v kategorii do 15 let deskovou hrou, v kategorii od 16 let balíčkem tří knižních titulů). Vítězné fotografie budou zveřejněny na Facebooku Městské knihovny v Přerově.

Zasláním snímků do této soutěže vyjadřuje účastník souhlas s následujícími podmínkami:

Soutěžící souhlasí s publikováním zaslaných fotografií na Facebooku Městské knihovny v Přerově. Soutěžící uděluje organizátorovi souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů pro účely organizace soutěže. Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace soutěže. Veškeré osobní údaje budou po jejím skončení smazány. Soutěžící prohlašuje, že je autorem zaslaných fotografií. Společnost Facebook není pořadatelem soutěže, nijak ji nesponzoruje ani s ní nesouvisí.

Těšíme se na vaše soutěžní snímky a přejeme vám radostné léto!

 

Prázdninové radosti

 

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČR Bibliohelp  Čte sy rád   Rosteme s knihou   Portál české literatury  Celé Česko čte dětem Čtení pomáhá

  Československá bibliografická databáze          Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba Získej Bookstart 

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik
Bankovní účet: 86-7119620217/0100

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty