Poznáváme tradice a řemesla s knihovnou - tvořivá dílna "Zvony, zvonky, zvonečky"

Děti, chcete si zábavnou formou rozšířit své znalosti o tradicích a řemeslech našeho regionu a přitom si i něco pěkného vlastnoručně vyrobit? Pak by vám neměl uniknout náš projekt Poznáváme tradice a řemesla s knihovnou, v rámci kterého pro vás budou během letošního roku připraveny kreativní rukodělné činnosti i zábavná a zároveň poučná povídání o zvycích a svátcích.

Na začátku června se ve tvořivé dílně společně rozloučíme s uplynulým školním rokem zazvoněním na vlastnoručně vyrobené zvonky z keramických květináčů. S sebou si nic nosit nemusíte, veškerý potřebný materiál bude k dispozici na místě.

Druhá tvořivá dílna projektu se koná ve čtvrtek 9. června 2022 od 14.00 do 17.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1. Pokud si však chcete zvoneček nazdobit raději doma, můžete na našem YouTube kanále zhlédnout náš online videonávod, který vás celým pracovním postupem provede krok za krokem.

Veškeré akce knihovny se konají v souladu s mimořádnými a aktuálně platnými opatřeními MZ ČR. Dbejte, prosíme, pokynů personálu knihovny.

Neváhejte a zažijte s námi příjemná odpoledne v tvůrčí atmosféře. Těšíme se na vás!

Tvořivá dílna - Zvony, zvonky, zvonečky