Beseda se spisovatelkou Lenkou Chalupovou v Penčicích

Městská knihovna v Přerově – pobočka v místní části Penčice ve spolupráci s Místním výborem v Penčicích zve všechny zájemce na besedu se známou přerovskou spisovatelkou Lenkou Chalupovou. Autorka posluchačům představí svou literární tvorbu včetně nejnovější knihy nazvané Kyselé třešně, která je příběhem založeným na skutečných událostech z konce druhé světové války v Přerově a okolí.

Lenka Chalupová se narodila 4. 2. 1973 v Přerově, kde dosud žije. Vystudovala žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pracovala jako novinářka v týdeníku, v deníku i v televizi. V současné době je tiskovou mluvčí Přerova. Miluje psaní, čtení, hudbu, divadlo, film, historii a výtvarné umění. Na svém spisovatelském kontě má již tyto knihy:  Neříkej mi vůbec nic (2004 – román), Vosí hnízda (2009 – detektivka), Utopená (2013 – detektivka), Pomněnkové matky (2014 – detektivka), Ledové střepy (2015 – román), Tyrkysové oko (2016 – detektivka), Ptačí žena (2017 – psych. román), Liščí tanec (2018 – psych. román), Začátek (2019 – povídkový román) a Kyselé třešně (2020 – román).

Beseda se spisovatelkou se uskuteční v úterý 9. listopadu 2021 od 17.00 hodin v budově knihovny v Penčicích, Rohová 1/124.

Vstupné je pro všechny návštěvníky zdarma.

Veškeré akce knihovny se konají v souladu s mimořádnými opatřeními MZ ČR. Dbejte, prosíme, pokynů personálu knihovny. Účast na akcích knihovny je možná, pokud lze prokázat některou z následujících podmínek:

• negativní PCR test ne starší než 7 dnů
  • negativní antigenní test ne starší než 72 hodin
  • nejméně 14 dnů od dokončeného očkování
  • laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19 ne starší 180 dnů
  • vlastní antigenní samotest provedený na místě

Těšíme se na vaši návštěvu.

Beseda s Lenkou Chalupovou