Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Letní půjčovna na přerovském bazéně

Naše prázdninová půjčovna knih, novin a časopisů se už pomalu stala tradicí a nejinak tomu bude i letos! I toto léto se vám totiž chystáme zpříjemnit odpočinek oddechovou četbou na přerovském koupališti!

KDE?

Ve venkovních prostorách přerovského bazénu hned vedle občerstvení. Vstup na bazén je z ulice Brabansko (viz mapy.czGoogle Maps).

KDY?

V době letních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2021, a to včetně sobot, nedělí a státních svátků, ale pouze za předpokladu příznivého počasí. Stánek s nabídkou knih a časopisů bude otevřen vždy od 12.00 do 18.00 hodin.

PRO KOHO?

Pro každého, kdo se vypraví o letních prázdninách na přerovský bazén.

CO NABÍZÍME?

Knihy, časopisy, noviny a deskové společenské hry

A pokud vám ani tato naše nabídka nestačí, můžete si přímo od bazénu půjčit nějakou elektronickou knihu z našich e-Výpůjček. Zde je však již nutné mít platnou registraci uživatele naší knihovny a přístup k internetu. Se vším vám ochotně poradí naši brigádníci přímo na místě u našeho stánku nebo knihovnice na kterékoliv městské pobočce. Přehled dostupných elektronických knih naleznete v našem on-line katalogu a podrobný návod, jak si je vypůjčit, zase v našem jednoduchém manuálu. Služba je pouze pro uživatele s platnou registrací, tedy za roční poplatek 100 Kč.

Ani to však stále není všechno! Máme tu pro vás ještě nabídku bezplatného přístupu na internet prostřednictvím bezdrátového připojení Wi-Fi, které je k dispozici u našeho stánku přímo v prostorách přerovského koupaliště. Stačí si pouze vyzvednout přístupový kód, připojit se na naši Wi-Fi síť (Knihovna AP 2 nebo Knihovna AP 5) a v klidu surfovat po síti.

JAK TO FUNGUJE?

Zcela jednoduše. Přijdete na bazén a z naší nabídky si půjčíte to, na co máte právě náladu a chuť. Vypůjčené knihy, časopisy nebo noviny nebo hry pak vrátíte v průběhu dne nebo při odchodu z bazénu. V případě, že si půjčenou knihu nestihnete přečíst, můžete si ji u nás odložit do dalšího dne, nebo dokonce půjčit domů a teprve pak vrátit.

ZA KOLIK?

A to je na tom to nejlepší! Služba je pro všechny návštěvníky přerovského bazénu bezplatná - a to i pro ty, co k nám do knihovny nechodí a zatím nemají svůj čtenářský průkaz. Pouze na výpůjčky her bude vybírána vratná záloha ve výši 100 Kč, kterou dostanete zpět po vrácení vypůjčené hry.

KDO ZA TÍM VŠÍM STOJÍ?

Společnost Sportoviště Přerov, s.r.o., která zapůjčila prostory na přerovském bazéně, společnost Technické služby města Přerova s. r. o., která zapůjčila stánek pro naše knihy a brigádníky, a samozřejmě my, pracovníci Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace.

Těšíme se na vás!

Book Burger - půjčovna knih, časopisů a novin na přerovském bazéně

Book Burger - půjčovna knih, časopisů a novin na přerovském bazéně

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty