Facebook Instagram Twitter RSS

Stahujte e-knihy zdarma v Týdnu knihoven!

V Týdnu knihoven od 5. do 11. října 2020 rozdáváme čtenářům vybrané tituly elektronických knih zdarma! Stačí, když navštívíte stránky www.palmknihy.cz, kde si prostřednictvím voucheru TYDENKNIHOVEN20 stáhnete balíček e-knih.

Nejedná se o běžnou eVýpůjčku a tyto e-knihy vám zůstanou natrvalo. Palmknihy společně s nakladateli (Motto, Vyšehrad a Kniha Zlín) do projektu na podporu čtení a knihoven poskytly oblíbené tituly z různých žánrů, tudíž se jedná o ideální příležitost přečíst si kvalitní příběhy novým způsobem. Tak neváhejte a zapojte se také!

Vybrané tituly zdarma ke stažení:

Psychologické sci-fi: Žít navěky (Dara Hornová, nakladatelství Kniha Zlín)

Světová literatura: Ženy, které mi nedají spát (Mia Kankimäki, nakladatelství Motto)

Historický román: Klikaté cesty (Elin Olofsson, nakladatelství Motto)

Thriller: Město ztracených (Kelley Armstrongová, nakladatelství Vyšehrad)

Román pro ženy: Cesty srdce (Susan Wiggs, nakladatelství Motto)

Postup uplatnění voucheru:

1. Přihlaste se/registrujte se na www.palmknihy.cz
  2. Klikněte na „Knihovnička“ a poté na „Uplatnit voucher darované e-knihy“
  3. Napište kód TYDENKNIHOVEN20 do políčka „kód kupónu“ a potvrďte
  4. E-knihy se objeví v „Knihovničce“ na webu i v aplikaci Palmknihy (Android, iOS)

Stahujte e-knihy zdarma!