Facebook Instagram Twitter RSS

Izrael, Petra, Jordánsko – beseda v Penčicích - ZRUŠENO!

Městská knihovna v Přerově - knihovna v místní části Penčice ve spolupráci s Místním výborem v Penčicích zve všechny zájemce na cestopisnou besedu s Věrou Polidorovou, která posluchačům představí své zážitky a poznatky z cesty po Blízkém východě – po pozoruhodných státech Izrael a Jordánsko, kde se nachází také proslulé skalní město a významné archeologické naleziště Petra.

Beseda se uskuteční v úterý 17. března 2020 od 17.00 hodin v zasedací místnosti budovy Magistrátu města Přerova v Penčicích, Rohová 1/124 (budova knihovny).

Vstupné je pro všechny návštěvníky zdarma.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Izrael, Petra, Jordánsko

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart