Abeceda her

Abeceda her je nový program pro všechny děti bez rozdílu věku, které rády tráví čas v knihovně nad deskovými hrami i báječnými knihami a navíc se chtějí něco zajímavého dozvědět. Pokud máš tedy po škole čas nebo třeba jen čekáš na další vyučovací hodinu, přijď za námi do knihovny! Setkávat se budeme každé první úterý v měsíci a pokaždé se zaměříme na jiné téma.

V únorové Abecedě her se budeme zabývat tématem „sníh“. Budeme si povídat o sněhu, jestli ho máme rádi a každoročně se na něj těšíme, co všechno se dá s takovým sněhem podniknout a na které zimní sporty ho potřebujeme. Přečteme si ukázku ze zajímavé knížky na dané téma a zahrajeme si oblíbenou deskovou hru Člověče nezlob se o zajímavé ceny. Na závěr si vytvoříme papírového sněhuláka, kterého si děti odnesou domů.

Abeceda her se koná v úterý 4. února 2020 od 14.00 do 16.00 hodin na pobočce knihovny v Předmostí, Hranická 93/14 (v budově staré školy).

Těšíme se na vaši návštěvu.

Abeceda her

Více z této kategorie: « Abeceda her Abeceda her »