Facebook Instagram Twitter RSS

Staň se trpaslíkem a sbírej zlaté nugety!

Hráči ve hře představují trpaslíky. Buď se stávají zlatokopy, kteří v dolech kopou hluboké tunely, nebo sabotéry, kteří staví zlatokopům do cesty překážky. Členové každé skupiny by se měli navzájem podporovat, i když do poslední chvíle není zcela jasné, kdo do které skupiny patří.

Pokud některý zlatokop najde cestu ke zlatému pokladu, pak jsou všichni zlatokopové odměněni zlatými nugety. Pokud se zlatokopům nepodaří zlatý poklad najít, rozdělí si jej jen sabotéři. Hráči své role odhalí teprve tehdy, když má dojít k rozdělení zlatého pokladu. Vítězí hráč, který má po třetím kole nejvíce zlatých nugetů.

Hru Sabotér hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 17. ledna 2020 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Herní klub Háčko

Facebook - Herní klub Háčko

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem