Facebook Instagram Twitter RSS

Probuď spící královny a ochraň své stádo!

Palačinková královna s jedenácti nejbližšími přítelkyněmi z královských rodin byla prokleta spícím kouzlem! Zlá čarodějnice ale nepočítala s tebou, a tak je teď vše ve tvých rukou. Použij strategii, myšlení a trochu štěstí. Kdo vzbudí nejvíce královen, vyhrává!

Hra Superfarmář má dlouhou a zajímavou historii. Vznikla před více než 50 lety a jejím tvůrcem je významný matematik Karol Borsuk. Pravidla hry, která se opírají o zásady matematiky a logiky, nutí hráče počítat, předvídat, plánovat a kalkulovat s riziky. Tato jedinečná hra učí děti i jejich rodiče myslet a jednat strategicky. A co je tvým úkolem? Jako správný Superfarmář se zabýváš chovem domácích zvířat, neustále své stádo rozmnožuješ, ale pozor! Stádo obchází liška a vlk a tvá zvířata se pro ně mohou stát cennou kořistí!

Hry Spící královny a Superfarmář hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 29. listopadu 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Herní klub Háčko

Facebook - Herní klub Háčko

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem