Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Kulturní akademie knihovny - Umělecká Provence

Na prosincovém setkání v rámci Kulturní akademie knihovny navštívíme jeden z nejoblíbenějších regionů Francie – Provence. Tentokrát však zcela netradičně mineme známá luxusní letoviska a zamíříme do samého srdce provensálského venkova, do pohoří Luberon v jihofrancouzské oblasti Provence - Alpes-Cote d Azur.

Tento prosluněný kraj provoněný vůní levandule, tymiánu, mateřídoušky a rozmarýnu si oblíbila řada umělců. Na svých plátnech ho zachytila spousta světoznámých malířů a o jeho obyvatelích nebo tradiční gastronomii vypovídají také díla mnohých věhlasných spisovatelů.

Společně nahlédneme do provensálské kuchyně, představíme si některé tradiční produkty a navštívíme pestrobarevné vesnické trhy. Osvěžující bude návštěva elegantního města Aix-de-Provence a naše putování zakončíme prohlídkou Nice, kde se projdeme po nádherné Promenade des Anglais a budeme obdivovat stavby z doby Belle Epoque, staré město, přístav i rybí trh.

Přednáška se uskuteční v pondělí 16. prosince 2019 od 13.00 hodin v přednáškové místnosti Městské knihovny v Přerově na Žerotínově nám. 36.

Na setkání se můžete přihlásit prostřednictvím níže uvedeného formuláře, ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Účastníkem Kulturní akademie knihovny se může stát každý senior ve věku 60+. Všechny přednášky v rámci Kulturní akademie knihovny jsou bezplatné.

Počet účastníků akademie je vzhledem k prostorovým možnostem učebny omezen, proto neváhejte a přihlaste se včas.

Těšíme se na vaši účast!

Kulturní akademie knihovny - prosinec 2019


Přihláška na akci

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty