Facebook Instagram Twitter RSS

Tajná výprava čarodějů

Kamarádi, honem zpátky do kouzelnické školy! Zvědaví mladí studenti akademie čar a kouzel tajně utekli ze školy do černočerného lesa na půlnoční kouzelnický trh. Jenže přísný duch Bludovít je jim v patách.

Před přísným Bludovítem se malí kouzelníci schovají tak, že požádají o pomoc ty správné přátelské bludíky ukryté v korunách stromů. Kostky jim napoví. Navíc mohou kouzlit! Dostanou se do školy včas nebo se nechají nachytat Bludovítem? Pozor, neúprosný strašibudík tiká! Společně hrajete, vyhráváte i prohráváte.

Hru Tajná výprava čarodějů hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 8. listopadu 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Herní klub Háčko

Facebook - Herní klub Háčko

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem