Facebook Instagram Twitter RSS

Zvládneš krmit věčně hladovou pandu?

Kdysi dávno věnoval čínský císař svému japonskému protějšku jako gesto míru vznešené zvíře, čínskou pandu. Tvým úkolem přímo od císaře je pečovat o pandu a o císařskou bambusovou zahradu.

Budeš muset obdělávat a zavlažovat pole tak, aby na nich rostlo co nejvíce bambusu. Je to totiž jediná potrava, kterou panda jí. Ale pozor, tohle posvátné zvíře je nekonečně žravé, pokud jde o chutné a křupavé bambusové výhonky!

Hru Takenoko hrajeme v herním klubu „Háčko“ v pátek 1. listopadu 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Na všechny hráče se těší vedoucí klubu Alča a Peťa!

Herní klub Háčko

Facebook - Herní klub Háčko

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem