Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-068 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo knihovny

Křest knihy a autorské čtení Kláry Janečkové

Další spisovatelkou, která představí v Přerově veřejnosti svou nejnovější knihu Vítěz na svém autorském čtení spojeném s autogramiádou, kde bude kniha zároveň také pokřtěna, je autorka společenských románů Klára Janečková.

Klára Janečková (1979) vystudovala psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a nyní pracuje jako školní psycholožka. Publikovala odborné články, reportáže i povídky do časopisů. Volné chvíle tráví cestováním, ráda navštěvuje nové země a poznává nové lidi, čímž se inspiruje k dalším příběhům. Žije s dcerou ve Zlínském kraji, miluje zvířata, hudbu a jógu. Dosud má na svém kontě 11 úspěšných románů, jako např. Osudová posedlost, Manželské okovy, Unesená, Temnota, Prokletý původ, Deník Gréty Kaiserové nebo Pád do tmy.

Autorské čtení, křest knihy a autogramiáda se uskuteční ve čtvrtek 14. listopadu 2019 v 17.00 hodin v Galerii města Přerova na Horním nám. 1.

Vstupné je pro všechny návštěvníky zdarma.

Vzhledem k prostorovým možnostem galerie je počet návštěvníků akce omezen.

Přihlásit se můžete do 8. 11. 2019 prostřednictvím níže uvedeného formuláře, ve studovně Městské knihovny v Přerově, na telefonním čísle 581 334 069 nebo na e-mailové adrese studovna@knihovnaprerov.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Křest knihy Kláry Janečkové


Přihláška na přednášku

Jméno:*
E-mail:*
Čten. číslo:
Předmět:
Poznámka:*

Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu a účelu uvedeném v Knihovním řádu v samostatné příloze Rozsah a způsoby získávání, zpracování a nakládání s osobními údaji uživatelů Městské knihovny v Přerově a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a pouze pro účely administrace pořádané akce. Veškeré osobní údaje budou po skončení akce smazány a skartovány.

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemKnihovny.czSlužba ZískejBookstart

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty