Městská knihovna v Přerově

Telefon: (+420) 581-334-060 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook Instagram Twitter RSS

Logo knihovny

Senior symposium 2019

Na 1. říjen připadá každoročně Mezinárodní den seniorů, u jehož příležitosti se v Hotelu Jana v Přerově bude opět konat preventivní, výchovně vzdělávací akce s názvem Senior symposium 2019, na níž se senioři budou moci setkat se zástupci nejrůznějších občanských sdružení, neziskových organizací, obecně prospěšných společností, zdravotnických organizací apod., specializujících se na oblast péče právě o seniory. Letošní rok připadá termín konání této akce na čtvrtek 3. října 2019.

Pracovnice Městské knihovny v Přerově se Senior symposia v dopoledních hodinách zúčastní také, aby prezentovaly své služby určené seniorům, kteří budou mít v tento den možnost využít bezplatnou roční registraci do přerovské knihovny.

Senioři budou seznámeni se všemi službami, které jim knihovna nabízí, např. počítačové kurzy pro začátečníky i pokročilé, půjčování zvukových knih pro uživatele se zrakovým postižením, prezenční půjčování denního tisku na bezbariérové pobočce na Velké Dlážce, možnost rozvozu klasických i zvukových knih do domů s pečovatelskou službou nebo půjčování elektronických knih prostřednictvím internetu. Představena jim bude rovněž Kulturní akademie knihovny, v rámci níž se senioři pravidelně setkávají na přednáškách věnovaných kultuře a umění.

Jsme rádi, že můžeme být každoročně součástí této akce a již teď se těšíme na setkání se všemi seniory, kteří se zastaví u stánku přerovské knihovny.

Pro ty seniory, kteří nás navštíví, avšak zatím naše služby nevyužívají, je připravena bezplatná registrace do Městské knihovny v Přerově na dobu 12 měsíců.

Celý program Senior symposia 2019 je uveden na stránkách statutárního města Přerov.

 

 

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Ministerstvo kultury ČRSKIP ČRBibliohelpČte sy rádRosteme s knihouPortál české literaturyCelé Česko čte dětemČtení pomáháČeskoslovenská bibliografická databáze

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem

 
Městská knihovna v Přerově,
příspěvková organizace
Žerotínovo nám. 211/36
750 02 PŘEROV
 
tel.: (+420) 581-334-060
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID datové schránky: kefk5ik

Zřizovatel

Zřizovatelem Městské knihovny v Přerově, příspěvkové organizace je Statutární město Přerov.

Další informace

Mapa webu

Prohlášení o přístupnosti

RSS

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám nebo zavolejte

Dotazy na služby a výpůjčky:
tel.: +420 581 334 068
sluzby@knihovnaprerov.cz

Dotazy na akce:
tel.: +420 581 334 072
aktivity@knihovnaprerov.cz

Další kontakty