Facebook Instagram Twitter RSS

Rozsviťte to s námi!

Městská knihovna v Přerově se po roce opět připojila k již 17. ročníku celonárodní charitativní sbírky Světluška, kterou pořádá Nadační fond Českého rozhlasu.

Sbírka probíhá v půjčovně pro dospělé na Žerotínově nám. 36 po celý měsíc září 2019 ve standardní provozní době tohoto pracoviště. Každý zájemce si zde může zakoupit sbírkový předmět a přispět tak zrakově postiženým a nevidomým.

Městská knihovna v Přerově letos zprostředkovává prodej náramků za 30 Kč, jednohlavých hracích karet za 50 Kč, zubních kartáčků za 100 Kč a ponožek se svítícím lemem za 120 Kč, dárce však může přispět i vyšší částkou. Přispět nadačnímu fondu Světluška můžete i jinak, třeba platbou pomocí QR kódu v mobilním bankovnictví nebo dárcovskou SMS.

Shromážděné prostředky budou v rámci grantového řízení podobně jako v předchozích letech rozděleny na přímou pomoc nevidomým a slabozrakým jednotlivcům a neziskovým organizacím, které prostřednictvím svých programů těžce zrakově postiženým po celém Česku pomáhají k samostatnosti a soběstačnosti.

Více informací o celé sbírce a přehled podpořených projektů najdete na internetové stránce www.svetluska.rozhlas.cz.

Děkujeme za vaši finanční pomoc nevidomým, která je vidět!

Rozsviťte to s námi! - Nadační fond Světluška

(1 Hlasovat)

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem