Facebook Twitter RSS

Ostrov pokladů

V herním klubu „Háčko“ vyhlašujeme soutěž Ostrov pokladů! Zapoj se i ty, zvol si svou přezdívku, vyber si barvu svého korábu a snaž se doplout na tajuplný ostrov, kde můžeš najít truhlu plnou pokladů!

K dosažení ostrova je třeba nasbírat 180 zlaťáků. Zlaťáky se dostávají za účast v herním klubu, za hraní her, za vítězství, za fair play nebo pomoc kamarádovi. Ale pozor! Stejně jako ti může foukat příznivý vítr do plachet, nebezpečné spodní proudy mohou stáhnout tvůj koráb zpět, např. za neférové či nevhodné chování!

Každý týden zapíšeme tvoje aktuální bodové skóre na plachtu a posuneme soutěžní loďky. Soutěž potrvá až do konce letošního roku, kdy budou vyhodnoceni nejlepší soutěžící, kteří získají tyto deskové hry:

1. místo – Pravda nebo lež
  2. místo – Logix
  3. místo – Tik… tak… bum!

Herní klub můžeš navštívit a sbírat tak zlaťáky v soutěži Ostrov pokladů každý pátek od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1. Aktuální informace vždy nalezneš také na facebooku Háčka www.facebook.com/HackoClubPrerov/.

Těší se na tebe vedoucí Háčka Alča a Peťa a přejí mnoho štěstí ve hře!

Ostrov pokladů - soutěž herní klubu Háčko

Facebook - Herní klub Háčko

Nejlepší knihy dětemNejlepší knihy dětem