Facebook Twitter RSS

Herní klub - Háčko

Holky, kluci, máte rádi deskové, karetní a jiné společenské hry, ale doma si nemáte s kým zahrát? Chcete si vyzkoušet hry, které ještě neznáte a poznat nová pravidla? Nebo prostě jen přemýšlíte, jak smysluplně zahnat nudu ve společnosti kamarádů? Pak vás rádi uvítáme v našem herním klubu „Háčko“, kde na vás čeká spousta zajímavých her, soutěží, příležitostných turnajů nebo rozmanitých pohybových aktivit na oblíbené herní konzoli XBOX!

Do „Háčka“ se nemusíte nikde přihlašovat - postačí vám pouze platná registrace v Městské knihovně v Přerově a pak už jen přijít a užít si radost ze hry!

Facebook - Herní klub Háčko

Herní klub je otevřen pro všechny hravé a soutěživé nadšence každý pátek od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1. Aktuální informace vždy naleznete také na facebooku Háčka, díky kterému budete vždy vědět, jaká soutěž právě probíhá nebo jakou deskovku si v klubu zahrajete příští týden!

Těší se na vás vedoucí Háčka Alča a Peťa a přejí vám mnoho štěstí ve hře!

Herní klub - Háčko

(1 Hlasovat)
Více z této kategorie: « PF2016 PF2017 »

Nejlepší knihy dětem