Vánoční knižní balíčky

Vánoce jsou již za dveřmi, nákup vánočních dárků vrcholí a my v knihovně na Žerotínově náměstí jsme našim čtenářům připravili malé vánoční překvapení v podobě vánočních knižních balíčků. Víme, že v době vánočních příprav je každá minuta drahá, a proto se vám budeme snažit ušetřit alespoň trochu času při výběru vašich oblíbených knih.

Každý balíček obsahuje tři tematicky zaměřené tituly, takže si budete moci vybrat, jestli se chcete před Vánoci zasmát, nechat se dojmout romantickým příběhem anebo se vydat po stopách zločinců. Balíčky jsou díky své žánrové rozmanitosti určeny jak čtenářkám, tak čtenářům, a autoři knih v nich obsažených jsou zastoupeni ze všech koutů světa. Můžete se tak potkat s těmi, které už znáte, ale i s takovými, kteří o vaši čtenářskou přízeň budou teprve bojovat.

Věříme, že vám tímto „předvánočním dárkem“ ušetříme trochu času, zpříjemníme hektické dny a rozšíříme pole vašich čtenářských obzorů i oblíbených autorů. Balíčky pro vás máme připravené po celý prosinec v půjčovně pro dospělé na Žerotínově nám. 36.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vánoční knižná balíčky