Prodloužení výpůjční doby e-Výpůjček z portálu eReading.cz

Přinášíme dobrou zprávu pro všechny příznivce četby elektronických knih a e-Výpůjček, které nabízí přerovská knihovna prostřednictvím portálu eReading.cz. Od 29. 8. 2017 prodlužujeme společně se službou portálu dobu e-Výpůjčky z původních 21 dnů na nových 31 dnů, stejně, jako je tomu u klasických výpůjček tištěných knih.

Postup realizace e-Výpůjček prostřednictvím našeho on-line katalogu Carmen zůstal nezměněn a je podrobně popsán na našich www stránkách. V případě nejasností můžete kontaktovat naše pracovnice na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Více z této kategorie: « Co je u nás od září nového