Oznámení o uzavření půjčovny pro děti v období od 18. 8. do 8. 9. 2017

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

dovolujeme si vás upozornit na uzavření půjčovny pro děti na Palackého ulici v období od 18. 8. do 8. 9. 2017, a to z důvodu rekonstrukce topení, které bude probíhat v celé budově.

Z tohoto důvodu budou všechny prázdninové aktivity pro děti přesunuty do poboček na Trávníku (budova Chemoprojektu) a v Předmostí (budova staré školy). Zároveň bude po tuto dobu v termínu od 21. 8. do 1. 9. 2017 rozšířena provozní doba těchto poboček o pondělí (Trávník), úterý (Předmostí) v době od 9.00 do 16.00 hodino pátek (Předmostí i Trávník) v době od 9.00 do 14.00 hodin. Zde budou pro děti připraveny zajímavé tvořivé dílny, spousta společenských her, testy, rébusy, omalovánky, spojovačky a samozřejmě velký výběr zajímavých knih a časopisů. Navíc zde mohou také absolvovat naše nové QR dobrodužství. Aktivity jsou vhodné pro děti ve věkové kategorii od 4 do 15 let, ale vítáni jsou i starší sourozenci a rodiče.

Pokud se nestane nic mimořádného, plánujeme půjčovnu pro děti opět otevřít v pondělí 11. 9. 2017.

O své aktuální výpůjčky se nemusíte obávat. U všech jsem posunuli dobu jejich vrácení až po 11. 9. 2017, takže byste neměli mít žádné upomínky. A ti z Vás, co je již mají, jim zůstanou do stejného termínu v původní výši. Přesto si své výpůjčky raději pohlídejte prostřednictvím našich online katalogů Carmen a LWWW. Aktuální zprávy z dění kolem knihovny můžete průběžně sledovat také na našich Faceboocích KnihovnaPrerov a TeensClubPrerov.

Platný registrační průkaz je možné využít na kterékoliv pobočce knihovny ve městě i v místních částech města Přerova, a to bez dalších registračních poplatků.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezký zbytek prázdnin a klidnou dovolenou.

Váš tým Městské knihovny v Přerově.